• Tel: 0546 471 5858
  • E-posta: sosyetesalih@eminservis.com

Boyasız Göçük Onarımı

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız Göçük Onarımı (PDR-Paintless Dent Repair) park hasarları , dolu hasarları v.s. gibi darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin aracın orijinal durumuna sadık kalarak boyama işlemi yapmadan özel aletler ile onarma işlemidir. Boyasız Göçük Düzeltme uygulaması çeşitli ekipmanlar ve bir sistem yardımı ile yapılır. Araçta hasar sonrası oluşan deformasyonu uzmanlarımızın çalışması ve boyasız göçük düzeltme ekipmanları ile araç orijinaline uygun olarak düzeltilir. Bu yöntem ile aracı boyamadan, ek bir düzeltme işlemi ya da parça değişimi yapmadan, aracınızın değeri kaybolmadan dolu hasarları, park hasarları, göçük hasarları düzeltilmiş olur.

İncele

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme sistemi aracınızda dolu hasarı, park hasarı, sürtme gibi dış etkenlerden dolayı oluşan kapı, kaput, bagaj, tavan, tampon gibi alanlarda boya hasarı oluşmamış bölgelerde aracın orijinaline uygun olarak yapılan, ustalık gerektiren özel bir uygulamadır. Boyasız Göçük Düzeltme uygulaması çeşitli ekipmanlar ve bir sistem yardımı ile yapılır. Araçta hasar sonrası oluşan deformasyonu uzmanlarımızın çalışması ve boyasız göçük düzeltme ekipmanları ile araç orijinaline uygun olarak düzeltilir. Bu yöntem ile aracı boyamadan, ek bir düzeltme işlemi ya da parça değişimi yapmadan, aracınızın değeri kaybolmadan dolu hasarları, park hasarları, göçük hasarları düzeltilmiş olur.

İncele

Dolu Hasarlarında Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, araçlarda oluşan küçük ve orta ölçekli hasarların, aracın orijinal boyasına zarar vermeden parça yüzeyine herhangi bir kimyasal uygulama yapılmadan özel teknik aletler ile yapılan onarım tekniğidir. Hangi Araçlarda Boyasız Göçük Uygulanır? Öncelikle araçtaki boyanın çatlamamış olması gerekmektedir. Kaza anında aşırı uzama yapan kaporta sacının PDR tekniği ile onarılması mümkün değildir. İlk dikkat edilecek husus; hasarın boyutuna bakılmaksızın hasar alan parçanın daha önce boya-kaporta işleminden geçmemiş olmasıdır. Boyasız Göçük Düzeltme uygulaması çeşitli ekipmanlar ve bir sistem yardımı ile yapılır. Araçta hasar sonrası oluşan deformasyonu uzmanlarımızın çalışması ve boyasız göçük düzeltme ekipmanları ile araç orijinaline uygun olarak düzeltilir. Bu yöntem ile aracı boyamadan, ek bir düzeltme işlemi ya da parça değişimi yapmadan, aracınızın değeri kaybolmadan dolu hasarları, park hasarları, göçük hasarları düzeltilmiş olur.

İncele

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamızın İsviçre den ithal ettiği profesyonel ve modern panel onarım sistemleri ile yapılmaktadır hiç şüphesiz boyasız göçük düzeltme işlemi için teknisyenin deneyimli olması ve altyapısının olması gerekir eğitim merkezimizde verilen BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME EĞİTİMİ “ sayesinde boyasız göçük düzeltme ve onarım işinden %100 sonuç alınmaktadır . Hangi Araçlarda Boyasız Göçük Uygulanır? Öncelikle araçtaki boyanın çatlamamış olması gerekmektedir. Kaza anında aşırı uzama yapan kaporta sacının PDR tekniği ile onarılması mümkün değildir. İlk dikkat edilecek husus; hasarın boyutuna bakılmaksızın hasar alan parçanın daha önce boya-kaporta işleminden geçmemiş olmasıdır. Boyasız Göçük Düzeltme uygulaması çeşitli ekipmanlar ve bir sistem yardımı ile yapılır. Araçta hasar sonrası oluşan deformasyonu uzmanlarımızın çalışması ve boyasız göçük düzeltme ekipmanları ile araç orijinaline uygun olarak düzeltilir. Bu yöntem ile aracı boyamadan, ek bir düzeltme işlemi ya da parça değişimi yapmadan, aracınızın değeri kaybolmadan dolu hasarları, park hasarları, göçük hasarları düzeltilmiş olur.

İncele
Tıkla Ara
× Whatsapp